שירות CSOC מנוהל 24/7

הניסיון מלמד כי חרף כל מאמצי ההגנה אירועי סייבר ממשיכים להתרחש, תדירותם עולה וחומרתם גוברת. מגוון האיומים וחומרתם, אינם מאפשרים עוד להסתמך על גיבוי מידע בלבד או מערכות הגנה בלבד או מיגון פיזי בלבד. יש הכרח בשילוב בין האמצעים כולם ופיתוח יכולת לגילוי והכלת האירוע בזמן אמת כדי להבטיח רציפות תפקודית.

על צורך זה אנו מציעים לתת מענה באמצעות מוקד הסייבר המתקדם שלנו המופעל בשיתוף IBM SECURITY.

קבוצת T&M ISRAEL כספקית שירותים מובילה בפריסה ארצית של שמירה ואבטחה, מתח נמוך ומוקד ביטחון, נענתה לאתגר, רתמה את משאביה המקצועיים המגוונים ואת הניסיון הניהולי, הטכנולוגי והתפעולי של 30 שנות מתן שירותים בכל רחבי הארץ, ויחד עם IBM Security מציעה עתה שירות CSOC מנוהל 24/7 ומעטפת מקיפה של שירותי אבטחת מערכות ותשתיות מחשוב ומידע לארגונים.

 

שירותי CSOC מנוהלים 24/7

שירותי מרכז בקרת הסייבר המתקדמים שלנו מנטרים באופן רצוף24/7 את מערך המחשוב הארגוני באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מבית IBM לגילוי, הכלה, תגובה והתאוששות מאירועי סייבר בזמן אמת.

מרכז הבקרה המשוכלל (CSOC) מצויד בטכנולוגיות הניטור ( SIEM) המתקדמות בעולם, ומקבל עדכונים ותמיכה מקצועית online מעשרות מוקדי הסייבר של IBM Security  ברחבי העולם. מרכז הבקרה מאויש על ידי בקרי אבטחה, אנליסטים ומומחי ניהול אירועי סייבר בהנחיה וניהול מקצועיים של IBM Security.

 

הבטחת רציפות תפקודית וניהול המשכיות עסקית

מוקד אבטחת הסייבר מאפשר את המשך התפקודיות של תשתיות המחשוב והמידע החיוניים של הארגון באמצעות פיתוח ויישום תהליכים ונהלים, תרגול שוטף של הארגון, ניטור וניהול אירועים בזמן אמת, כדי להבטיח רציפות תפקודית מירבית.