תכנון ויישום מערכות הגנה לוגיות ופיזיות

בעידן בו מטשטשים הגבולות בין אבטחה פיזית לאבטחת מערכות מחשוב ומידע, כאשר איומי הסייבר מעמידים בסכנה נכסים פיזיים והגנת הסייבר מחייבת הגנה על תשתיות פיזיות של מחשוב ותקשורת, גישה הוליסטית ויכולת רב תחומית הינם תנאים הכרחיים לשרידות נכסי המחשוב, המידע וההמשכיות התפקודית של הארגון.

קבוצת T&M ISRAEL כספקית שירותים מובילה בפריסה ארצית של שירותי אבטחה ומיגון, נענתה לאתגר, ורתמה את משאביה המקצועיים המגוונים ואת הניסיון הניהולי, הטכנולוגי והתפעולי של 30 שנות מתן שירותים מגוונים בכל רחבי הארץ, להספקת מעטפת מקיפה של שירותי אבטחת מערכות ותשתיות מחשוב ומידע לארגונים

 

 

הגנה על מאגרי מידע

טיוב תהליכים, נהלים ובקרות להבטיח את סודיות, מהימנות, שלמות וזמינות המידע הארגוני והאישי החיוני לתפקוד הארגון. אבטחה, הצפנה וניטור הגישה והפעולות בבסיסי הנתונים למניעת אירועי אבטחה מכוונים, תקלות ופגעי סביבה.

 

אבטחת מידע שירותים ויישומים בענן

המעבר למחשוב ענן על תצורותיו השונות, בין אם ענן פרטי, ציבורי או היברידי, לא רק שאינו פוטר את הארגון מהאחריות לאבטחה, אלא מחייב את הארגון להיערכות מיוחדת ורב תחומית להגן על התקשורת, הגישה, ההפרדה והניטור של מידע הארגוני, המתאים לעידן וסביבה זו.

 

 הגנה על מכשור נייד

מכשירים ניידים, מחשבים ניידים, טבלטים וטלפונים חכמים, מכילים מידע אירגוני רב ורגיש ומהווים נתיב חדירה קל למערכות המידע והמחשוב של הארגון. אנו מספקים פתרונות כוללים המאפשרים גישה מאובטחת ומוגנת למשאבי ושירותי מערכות המידע הארגוניות וגם מנגנונים מתקדמים לאבטחת מידע על מכשירי קצה חכמים ברמה שהייתה עד כה שמורה למחשבי PC בלבד.

 

אבטחת יישומים ומערכות תוכנה

איתור פרצות אבטחה ביישומים או תוכנות בסוף תהליך הפיתוח, או גרוע מזה לאחר שהותקנו אצל לקוחות, כרוך בזמן ממושך, עלויות גבוהות, אבדן אמון הלקוחות, חשיפה לתביעות ועד לפגיעה בלתי הפיכה במוצר.

מומחי T&M Cyber מסייעים למפתחים ביישום פיתוח מאובטח המשולב במחזור החיים של המוצר על כל שלביו ( SDL – Security development lifecycle), משלב הניתוח והתכנון, המשך בשלב המימוש (קידוד), ועד לבדיקות ותחזוקה כדי לוודא כי האפליקציה אותה מספקים ללקוחות מאובטחת כראוי.

 

הגנת סייבר על מערכות אבטחה פיזית

מערכות האבטחה הפיזיות חשופות במיוחד לאיומי סייבר.  כמעט כל סנסור, מצלמת IP, קורא כרטיסי בקרת כניסה ומגוון אביזרי קצה אחרים  מחוברים לרשתות תקשורת. יתרה על כך: חלק גדול מיחידות קצה אלו חשופות במידה כזו שניתן  לא רק לעקוף אותן אלא גם לנצלן כנתיבי חדירה למערכות המחשוב והתקשורת הארגוניות. T&M Cyber מספקת פתרונות להגנה כוללת, המשלבים הגנה על מערכות הגנה פיסיות במרחב הקיברנטי.