מיגון לבית ולעסק

חטיבת מוקד ומתח נמוך מקבוצת T&M ISRAEL מספקת מענה בתחום המיגון האלקטרוני למגוון לקוחות, פרטיים וגופים גדולים, בפריסה ארצית. החטיבה מציעה מנעד רחב של פתרונות מתקדמים ביניהם מערכות אזעקה, מערכות צפייה והקלטה, בקרות כניסה, אינטרקום ועוד.

כמו כן, החטיבה מעמידה לרשותכם שירותי מוקד מתקדמים לאורך כל שעות היממה, שבשילוב עם המערכות השונות מהווים פתרון כולל ומקיף, ומאפשרים מתן מענה מהיר ומקצועי בזמן אמת.

אתם מקבלים בדיוק מה שאתם צריכים

תחום המיגון לבית ולעסק הינו תחום רחב בו פועלים מגוון מתקינים. בניגוד למתקינים פרטיים רבים, חטיבת מוקד ומתח נמוך יודעת לתת שירות מקצועי ומיידי בכל שעות היממה ולאורך כל השנה, כך שאתם לא תמצאו את עצמכם תקועים עם אזעקה שפועלת באמצע הלילה בלי בעל מקצוע שייתן מענה.

אנו מודעים לכך שלכל לקוח יש צרכים שונים, ולכן כל פתרון בתחום המיגון האלקטרוני נבנה בצורה מדויקת לאחר למידה ומיפוי צרכים מקיף. צוות המומחים שלנו מספק המלצות מקצועיות ואפיון פתרון ללקוח, ולאחר אישור הפתרון הנבחר מבוצע במהירות על ידי המתקינים המקצועיים של החטיבה.

 

למידע נוסף על שירותי המוקד
למידע נוסף על קבוצת T&M ISRAEL 

הידע המקצועי והניסיון העשיר שצברנו מאפשרים לנו לספק לכל לקוח מענה המותאם בדיוק לצרכיו וליכולותיו. נשמח להיפגש, ללא התחייבות, ויחד לבנות מודל שישרת אתכם בצורה מיטבית – צרו קשר 

EDITED T&M_ (54)